O KAŻDEJ PORZE ROKU organizujemy spływy kajakowe w województwie świętokrzyskim.

 

Jeżeli cenisz aktywny wypoczynek i bliski kontakt z naturą, to znaczy że jest to wyśmienita propozycja dla Ciebie!

Szum wody, piękno otaczającej przyrody, poczucie zjednoczenia z naturą, a przede wszystkim wspaniała zabawa oraz ekscytujące emocje.

Z nami odkryjecie najpiekniejsze świętokrzyskie szlaki kajakowe.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie wypocząć, odkryć przepiękne miejsca okolic Nidy i spędzić czas na świeżym powietrzu.
Zachęcamy do aktywnego wypoczynku podczas spływów kajakowych, gwarantując niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę, których źródłem jest piękna dzika przyroda Nidy.

Rzeka Nida ma charakter rzeki nizinnej o niskim stopniu trudności. Trasy wycieczek nie są zbyt wymagające, dzięki czemu mogą w niej uczestniczyć nawet osoby rozpoczynające swoją przygodę z kajakami. Jest to również oferta dla osób, które nie posiadają zbyt wiele czasu. Proponowane trasy mogą zostać podzielone na 3-4 godzinne odcinki, polecane szczególnie dla początkujących. Oczywiście nie ograniczamy się tylko do rzeki Nidy, ale preferujemy urokliwe trasy między Morawicą, Wolicą, Tokarnią, Sobkowem, Starymi Kotlicami, które niczym nie ustępują popularnym w polsce szlakom kajakowym po "błękitnej wstędze Ponidzia".

Przykładowe punkty odwiedzanie na trasie naszych spływów to Sobków, Pińczów, Chroberz, Wiślica, Nowy Korczyn, Tokarnia...

 

Mamy w ofercie nowe kajaki typu KOMFORT (z wyposażeniem).

 

kajak

 

Bardzo stabilny i bezpieczny kajak o wysokim komforcie płynięcia, idealny na dłuższe spływy z dużym bagażem, szybki i zwrotny, niezatapialny.

 

  •  2-osobowy kajak turystyczny z laminatu
  • płaskodenny, bez steru
  • profilowane siedzenia z laminatu
  • luk bagażowy z dużym otworem załadunkowym
  • dużo miejsca na bagaż w dziobie – oparcia stóp
  • dwie komory wypornościowe
  • uchwyty z przodu i z tyłu ułatwiające przenoszenie kajaka i wyciąganie na brzeg
  • długość – 4,95 m, szerokość – 0,85 m, ciężar – 36 kg

WSPÓLNE CHWILE I CZAS RELAKSU PO SPŁYWIE...
Piękne otoczenie i wyjątkowa atmosfera będzie stanowić idealną oprawę dla oryginalnej wieczornej imprezy.

Po aktywnym dniu zachęcamy do zorganizowania wieczoru w Maleszowej lub noc pod namiotami nad rzeką.
Oferujemy wspólne grillowanie lub biesiadę i pieczenie kiełbasek przy ognisku na wyspie.

photo-1445888985293-8e1b904061c4

 

Jeśli planujecie Państwo imprezę firmową albo spotkanie integracyjne, spływy kajakowe są doskonałą formą aktywności dla każdego. Proponujemy  wersje rekreacyjne lub zimowe spływy z większą dawką emocji...

Podstawą i siłą każdej firmy jest zgrany, odporny na stres i efektywny zespół pracowników. Korzystając z naszej oferty zintegrujecie zespół Waszych pracowników w celu wydajniejszej pracy, a także zapewnicie im wspaniałą profesjonalnie zorganizowaną zabawę.

Spływy kajakowe to doskonała forma rekreacji, łącząca w sobie elementy  bezpośredniego obcowania z naturą  i integracji.  Wszystko to w znakomitej atmosferze, dzięki profesjonalnej kadrze i wysokiej jakości wyposażeniu.

Po spływie oferujemy wspaniały wieczór przy ognisku lub wspólne grillowanie w magicznym otoczeniu posiadłości w Maleszowej.